Ewa Piasecka

Visualizza Profilo

Base

Tipo

Persona

Name

Ewa Piasecka

Indirizzo

ul. Wiślana 8

Città

Warszawa

Provincia

Mazowieckie

Regione

Mazowieckie

Nazione

Polski

CAP

00-317

Sesso

Femmina

Cellulare

+48 22 250 00 22

Descrizione

Jestem Ewa Piasecka, projekt stworzony przez Mazzani.pl . Od ostatniej lat fascynowała mnie sztuka oraz jak przestrzenie, w których żyjemy, spotykamy się z naszym codziennym funkcjonowaniem. Aby dowiedzieć się, jaki jest Twój ulubiony projekt.

 

Przez większość czasu miałem na imię „Dwa marzenia” lub „stały wytwórni rzeczywistości”. W Mazzani.Waw.Pl przywiązujemy wagę do każdego detalu, dbamy o funkcjonalność i estetykę projektu. Celem jest korzystanie z wnętrza, w którym można się naprawdę komfortowo.

 

Projektowanie wnętrz do procesu, który jest możliwy, jest jednocześnie wyzwaniem i rozwiązaniem marzeń. Nie zapominaj o tym, co robisz, o czym teraz myślisz?

 

Jestem przekonana, że ​​projektowanie na sztukę, która może odmienić życie. To nie tylko wybór kolorów i mebli, do tworzenia przestrzeni, w której możesz żyć, pracować, odpoczywać. Nasza firma oferuje możliwość zastosowania – od projektu po zakończeniu.

 

W Mazzani.pl wystąpił z awarii projektantów, architektów wnętrz i rzemieślników. Razem stworzyliśmy harmonijne wnętrze, którego znaczenie ma znaczenie. Nasze portfolio obejmuje projekty – od drobnych i tradycyjnych, po klasycznych i eleganckich.

 

Projektowanie wnętrz to więcej niż praca, to nasza pasja i marsób na tworzenie kreatywnych i funkcjonalnych przestrzeni. W Mazzani.pl jesteśmy gotowi, przez Twoje wnętrze specjalne. Każdy, kto do nas trafia, jest czuły, że jest w dobrych rękach.

 

Jeśli jesteś kreatywny, który podejdą do Twojego projektu z zaangażowaniem i kreatywnością, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Razem stworzyliśmy wnętrze, o którym kiedyś marzyłeś.